Hakkımızda

Hakkımızda

Natech Kimya Sanayi, İngiliz menşeli Natech Ltd. firmasının lisanslı partner firması olarak 2012 yılında Manisa’da kuruldu. Yüzey işlem, yaş ve toz boya sektörlerinde tecrübeli teknik personel profili ile sektörde hızla fark yarattı. İngiltere’de yerleşik Natech Ltd. firmasının Türkiye, Rusya, Almanya, Hollanda, Ukrayna ve Türki Cumhuriyetler’deki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Natech Ltd, Staffordshire, İngiltere'deki ISO9001 onaylı fabrikasında en son kimyasal teknolojiyi tasarlar ve üretir. 2002 yılında kurulan Natech, 15 yılı aşkın bir süredir endüstride kimyasal teknolojiyi başarıyla tedarik etmektedir. Su bazlı temizleyiciler, metal ön işlem ürünleri ve boya sökücüler konusunda uzmanlaşmış Natech Ltd, sınıfında tanınmış bir isimdir.

Natech Ltd, Asya Pasifik, Amerika, Avrupa, Türkiye ve Afrika'ya ürün tedarik eden küresel bir şirkettir. Bu, uluslararası ortaklar ve distribütörler ağı aracılığıyla yapılır.

E-Ticaret

Natech Ltd, kendi E-Ticaret platformları aracılığıyla tüketicilere sağladığı Biostrip ve Fuze Ürünleri gibi web markalarına sahiptir.

Natech Kimya Sanayi ve Tic.A.Ş.,

Adalet Mah.   Manas Bulv.  Folkart B Kule, 1905 Bayraklı,  İzmir