Biostrip Tekerlek Stripper şimdi su bazlı tekerlek sıyırma için önde gelen ürünlerden biridir

28-03-2018

Biostrip Tekerlek Stripper şimdi su bazlı tekerlek sıyırma için önde gelen ürünlerden biridir

Bu eşsiz formülasyon suyu ana bileşen olarak kullanır ve geleneksel tarzda “soğuk striptizciler” de bulunan serbest formlu metilen klorür ve hidroflorik asittir.


Temel Avantajlar:

  • 70 ° C ila 85 ° C arasındaki sıcaklıklarda şeritler
  • Rakip ürünlere karşı tezgah testlerinde üstün, kanıtlanmış performans
  • Birçok OEM primeri için kısa şerit süresi
  • Kaplamasız tekerleklerde polyester melezleri ve vernik için daha hızlı şerit süresi
  • Taşıma için Düzenlenmemiş ADR değil
  • Geleneksel soğuk asitli tekerlek soyma makinelerinden daha güvenli kullanım
  • Asit içermez, magnezyum tekerleklerde güvenlidir

Bu tür bir ürünü kullanmadan önce, uygulamanın kendisine dikkat edilmelidir.

Tekerlek sıyırma tankları için 304 paslanmaz çelik kullanılmalıdır. Polipropilen veya yüksek yoğunluklu polietilen kullanılabilir, ancak bu malzemeler sıyırıcının çalıştırılabileceği maksimum sıcaklığı kısıtlayacaktır. Buharlaşmayı önlemek için depo kapatılmalı, ısı kaybını önlemek için gecikmeli ve bazı termostatik kontrollü ısıtma araçları ile donatılmalıdır. Düzgün tasarlanmış bir tankta karıştırmaya gerek yoktur. Boyanın hızlı bir şekilde çıkarılması için Biostrip tekerlek sıyırıcı 70C veya üstüne ısıtılmalıdır.

Sıyırma süresi sıcaklığa bağlıdır. Depo ne kadar sıcak olursa o kadar hızlı şeritlenir. Tipik bir Alman olmayan tekerlek yaklaşık 2 saat ve bir Alman OEM tekerlek yaklaşık 3 saat sürecektir. Birkaç tekerleğin bir gece boyunca soyulması gerekebilir, ancak bu nadirdir. Biostrip Wheelstrip alaşım tekerleğe saldırmaz ve bu nedenle gerekirse jantlar uzun süre bırakılabilir. Örneğin: ekonomi için düşük sıcaklıklarda çalışın ve gece boyunca soyun.

Tekerlek soyulduktan sonra, kalan boya sıyırıcıyı çıkarmak için güçle yıkanmalıdır, bu bırakılırsa sonraki boyayı olumsuz yönde etkiler. Biostrip tekerlek sıyırıcı çoğu alt tabaka üzerinde mükemmel bir performans sağlarken, yükler şerit tankında asla karıştırılmamalıdır. sadece alaşım jantlar diğer alaşım jantlar ile şerit, asla çelik jantlar.

4 tekerlekli sistemlerden yukarı doğru kendi tanklarınızı tedarik edebiliriz.

Natech Kimya Sanayi ve Tic.A.Ş.,

Adalet Mah.   Manas Bulv.  Folkart B Kule, 1905 Bayraklı,  İzmir