Akıllı Kimya, Pas Giderimine Daha Güvenli Bir Alternatif Sunar

28-03-2018

Akıllı Kimya, Pas Giderimine Daha Güvenli Bir Alternatif Sunar

Paslanma, ele alınmazsa büyük bir sorun haline gelebilir. Sadece bakmak bir gözenek değil, aynı zamanda pas giderici bir üründen işlem görmeden düşünülemez hasar da verebilir.

Birçok pas giderme sistemi kimyasal bazlıdır ve bazı durumlarda daha da fazla hasar verebilir. Asit bazlı pas gidericiler maalesef iz bırakıyor veya eşyalara zarar veriyor. Asidik olmayan bir pas sökücü en iyi yoldur.

Hasarı azaltan güvenli bir alternatif, çevre dostu su bazlı bir çözelti kullanmaktır. Bu seçenek hem sizin için hem de paslanmayı gerektiren ürün için daha naziktir.

Toksik olmayan çözeltiyi kullanırken, herhangi bir potansiyel duman veya diğer yan etkilerle ilgilenmeye gerek yoktur. Çözeltinin su bazlı olması geleneksel yöntemlere göre daha güvenlidir.

Alternatif tedavi ürünleri

Su bazlı teknolojiler toksik olmayan bir alternatif olarak pratikte hemen dönüştürebilirsiniz. Onları neden daha önce kullanmadığınızı merak edeceksiniz. Sadece diğer kimyasal ürünlerden daha güvenli değildir, aynı zamanda pasın giderilmesinde de daha hızlı çalışır. Çözüm çok işe yarıyor, gerek yok.

Bazı pas gidericiler, sadece su bazlı çözeltinin akıllı kimyası hemen hemen her şey üzerinde çalışabilecek belirli malzemeler üzerinde çalışır. Her türlü dökme demir ve her çeşit çelik üzerinde çalışır.

Tüm bu malzemeler üzerinde pasla savaşabilmek, ihtiyacınız olan tek ürün olduğu anlamına gelir. Güvenli toksik olmayan bir alternatiftir. Su bazlı sökücüler, ürüne zarar vermeden pasta etkili bir şekilde yer. Hiçbir zaman orada hiç pas yoktu gibi görünecek.

Buna ek olarak, ailenizden herhangi biri yanına yaklaşırsa asit bazlı olmadığından, temas halinde ciddi yaralanmalar olmaz. Yine de her zaman ulaşılamaz olmalıdır. Zararsız çözelti, asit bazlı çözeltilere kıyasla çok fazla tehdit oluşturmaz.

Natech Kimya Sanayi ve Tic.A.Ş.,

Adalet Mah.   Manas Bulv.  Folkart B Kule, 1905 Bayraklı,  İzmir